369119-2023 - ResultatSverige-Södertälje: Psykiatrisk eller psykologisk vård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1002 Skolpsykologtjänster
Referensnummer: TI 2023-1002
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser skolpsykologtjänster till Södertälje kommun, Salems kommun och Gnesta kommun.
Upphandlingen är uppdelad i två delområden:
Delområde 1: Skolpsykolog
Delområde 2: Utredande psykolog
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen