369154-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter – Städkemikalier mjukpapper och engångsartiklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädkemikalier mjukpapper och engångsartiklar
BeskrivningUpphandlingen syftar till att förse upphandlingdemyndighet med städkemikalier mjukpapper, engångsartiklar och hygienartiklar.
Intern identifierareKS 2024-00116:2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Ytterligare klassificering (cpv): 33741000 Handvårdsprodukter, 39800000 Rengörings- och polermedel, 39830000 Rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000