See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution
Beskrivning: Upphandlingen avser förpackningsmaterial i form av engångsartiklar samt övriga tillhörande artiklar för matdistribution för storkök. Upphandlingen av Portionsformar för matdistribution och Transporttillbehör
Intern identifierare: KS 2024-00481-2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution, Växjö kommun
Beskrivning: Se ffu
Intern identifierare: 1758652-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL, Växjö kommun (1)
Beskrivning: se ffu
Intern identifierare: 1769304-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Portionsformar för matdistribution
Intern identifierare: 1758653-2