See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teckenspråkstolkar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar teckenspråkstolkar
Intern identifierare: SF 2025/337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: Teckenspråkstolkar