369226-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Förberedelser för sanering av förorenad mark vid Opphems såg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörberedelser för sanering av förorenad mark vid Opphems såg
BeskrivningKinda kommun inbjuder till anbudslämning för konsulttjänster som kan utföra förberedelser för sanering av förorenad mark vi Opphems såg.
Intern identifierare26/29
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000