2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hearing inför köp av laserutrustning för behandling av prostataförstoring
Beskrivning: Region Jönköping önskar få information om vilka utrustningar som finns tillgängliga för behandling av prostataförstoring.
Intern identifierare: 25/30
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar