369244-2023 - ResultatSverige-Gävle: Pickupper
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Åtta lätta transportfordon till Gävle Energi AB
Referensnummer: 13595
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34131000 Pickupper
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34100000 Motorfordon, 34131000 Pickupper
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen