369280-2024 - Resultat
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Maskinsopning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinsopning
Beskrivning: Ramavtal för maskinsopning
Intern identifierare: 2023/3538
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon, 34144431 Sopmaskiner med suganordning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall