See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialiserad beroendevård
Beskrivning: Upphandling avseende specialiserad beroendevård.
Föregående meddelande: 648183-2023
Intern identifierare: HSN 2023-1173
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000