369339-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster – Nyckelfri hemtjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelfri hemtjänst
Beskrivning: Kommunen efterfrågar en digital helhetslösning som gör det möjligt för hemtjänsten att få en trygg och smidig nyckelfri åtkomst till brukarna.
Intern identifierare: VON/2025:00397
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nyckelfri hemtjänst