2. Förfarande
Förfarande
Titel: Näringspreparat och enteral utrustning 2026
Beskrivning: Upphandlingen omfattar näringspreparat och enteral utrustning
Intern identifierare: SF 2025/392
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15880000 Speciella näringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: Näringspreparat och enteral utrustning 2026