2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för Verksamhetsstyrning och budgetplanering
Beskrivning: System on-premises hos SiS för verksamhetsstyrning och budgetplanering
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93013:Lot:1