Core Facility och Mikroskopienheten vid den Medicinska fakulteten på Linköpings universitet genomför en upphandling av ett transmissionselektronmikroskop (TEM).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen