369519-2019 - ResultatSverige-Uddevalla: Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner, telefoner och tillbehör
Referensnummer: KS 2019-151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uddevalla kommun upphandlar ramavtal för mobiltelefoner, telefoner och tillbehör. Avsikten är att teckna avtal med en leverantör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen