See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blåsvolymmätare till Region Skåne
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för Blåsvolymmätare till Region Skåne.
Intern identifierare: 2023-O003300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4)