36972-2019 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för stamspolning, avloppsrensning och filminspektioner
Referensnummer: FV 2018-000214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för stamspolning och avloppsrensning.