2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Drottninghög Fredriksdal
Beskrivning: Helsingborgshem upphandlar städtjänster för delar av fastighetsbeståendet. Upphandlingen omfattar städning av entreer och trapphusstädning av tvättstugorstädning av gemensamhetslokalerstorstädningstädning av övernattningsrum fönsterputsninggolvvård
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124971:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning