Upphandling av totalentreprenad, AV-teknik (audiovisuell teknik) Albano
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32321200 Audiovisuell utrustning, 45314310 Kabelläggning, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning, 92370000 Ljudteknikertjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen