369771-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Gävle: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chef-, ledar- och medarbetarskapsutveckling
Referensnummer: 12533
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar chef-, ledar- och medarbetarsutveckling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för högsta antal delkontrakt: 3
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 3
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 80522000 Utbildningsseminarier, 80532000 Chefsutbildning, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3