369786-2019 - ÄndringSverige-Kiruna: Motorfordon för särskilda syften
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp av 1st. treaxlad vakuumsläpvagn (slamsläp)
Referensnummer: 2019-083
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144000 Motorfordon för särskilda syften
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av 1st. nytt lastbilssläp med slamtank enligt specifikation