2. Förfarande
Förfarande
Titel: Takrengöring Glada hudikhem
Beskrivning: Takrengöring
Intern identifierare: 15930
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261920 Takunderhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45452000 Utvändig rengöring av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Följande orter ingår: Forsa, Hudiksvall, Hög, Iggesund, Njutånger och Enånger
Intern identifierare: Anbudsområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Delsbo, Ängebo, Friggesund, Norrbo och Näsviken
Intern identifierare: Anbudsområde 2