369795-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkarmottagningstjänster – Medicinska kontroller för rök- och kemdykning för utbildningar vid MSB
Meddelande om upphandling – förenklat system - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedicinska kontroller för rök- och kemdykning för utbildningar vid MSB
BeskrivningUpphandlingen avser Ramavtal för Medicinska kontroller för rök- och kemdykning för utbildningar vid MSB med referensnummer 24/63. Ramavtal tecknas med en leverantör.
Intern identifierare24/63
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsunderlag.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121000 Läkarmottagningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del