2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift Sibbarps kallbadhus
Beskrivning: Malmö stad, Fritidsförvaltningen (bad-, rekreation- och fritidsgårdsavdelningen), genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av drift av Sibbarps kallbadhus. Denna offentliga upphandling syftar till att koncession tilldelas en (1) leverantör.
Intern identifierare: FRI-2024-1098
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del