2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånsportal
Beskrivning: Förmånsportal
Intern identifierare: KLF 2025/344
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Förmånsportal