370072-2022 - ResultatSverige-Järfälla: Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal årlig översyn och service av brandskyddsutrustning
Referensnummer: TEN 2021/577
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla kommun och inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i denna upphandling avseende ramavtal för årlig översyn och service av brandskyddsutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75251110 Brandskyddstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen