See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktning och underhåll av fallskydds- och taksäkerhetsutrustning
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierare: UVA-2026-00301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356100 Tekniska kontroller
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000