370089-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Centralt distribuerings system för koncentrat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCentralt distribuerings system för koncentrat
BeskrivningRegion Dalarna ska upphandla centralt distribuerings system för koncentrat.
Intern identifierareHSN 2023 9566
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)