See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS-Energikartläggning
Beskrivning: Energikartläggning av utvalda fastigheter inom VÖFAB
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 25/65
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avrop dynamiskt inköpssystem Tekniska konsulter
Intern identifierare: 1674621
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fast. Nr 155500 Benämning TEKNIKUM
Beskrivning: se ffu
Intern identifierare: 1675173
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fast. Nr 155400 Benämning KATEDRALSKOLAN
Intern identifierare: 1675200
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Fast. Nr 356300 Benämning HÖGSTORPS FÖRSKOLA
Intern identifierare: 1675203
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Fast. Nr 103700 Benämning ELIN WÄGNERSKOLAN, Storg 50
Intern identifierare: 1675214
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Fast. Nr 157000 Benämning BÄCKASLÖVSKOLAN
Intern identifierare: 1675217
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Fast. Nr 156600 Benämning ÖSTREGÅRDSKOLAN
Intern identifierare: 1675219
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Fast. Nr 156500 Benämning LILLESTADSKOLAN
Intern identifierare: 1675221
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Fast. Nr 157400 Benämning PILBÄCKSKOLAN
Intern identifierare: 1675227
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Fast. Nr 155600 Benämning KUNGSMADSKOLAN
Intern identifierare: 1675229
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Fast. Nr 156200 Benämning FAGRABÄCKSKOLAN
Intern identifierare: 1675231