See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts med buss, Örkelljunga kommun
Beskrivning: Skolskjutsuppdraget består i huvudsak av: Schemalagda skolskjutstransporter till och från skolan under skolförlagda dagar. • Återkommande skolskjutstransporter till och från aktiviteter och utflykter under skoldagar • Skolskjutstransporter under lovdagar.
Intern identifierare: 23/205
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skolskjuts
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravkatalog