Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48443000 Programvara för redovisning, 48517000 IT-programvara, 48812000 Ekonomiska informationssystem, 72212442 Programvaruutvecklingstjänster för finansiella system, 72262000 Utveckling av programvara, 72263000 Programimplementation