Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sakkunnigt biträde till förtroendevalda revisorer i Härjedalen och Bergs kommuner
Referensnummer: Dnr KS 2018/488
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Härjedalen och Bergs kommunrevision erbjuder er att lämna anbud på revisionstjänster avseende revisionsstöd till kommunernas förtroendevalda revisorer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen