370502-2021 - ResultatSverige-Ludvika: Coachning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning coachande ledarskap, 2021
Referensnummer: GNU 2021/60
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter inbjuder till anbudsgivning gällande Utbildning i coachande ledarskap, 2021.
Syfte med avtalet är:
— Att utöka kunskapen och förmågan till ett mer kommunikativt och coachande ledarskap
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79998000 Coachning, 80000000 Undervisning och utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Coaching utbildning till tre kommuner och ett bolag