370507-2023 - ÄndringSverige-Simrishamn: Produkter för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matportionsformar & förslutningsmaskiner
Referensnummer: 23/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39222000 Produkter för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av matportionsformar och förslutningsmaskiner.