2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk support, ABB AC450
Beskrivning: Upphandling av teknisk support av ABB AC450. Uppdraget innefattar att konsult på plats hos Beställaren - Felsöker - Underhåller - Genomför programmering - Rensar i program - Deltar i eller leder projekt och förändringsarbeten avseende styrsystemet
Intern identifierare: 24/00467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall administrativa föreskrifter AMA AF Konsult 10