370555-2023 - ResultatSverige-Malmö: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Enskild rådgivning inom Greppa Näringen 2023-2024
Referensnummer: 604-8389-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder till anbudsgivning avseende köp av enskild rådgivning inom Greppa Näringen 2023-2024
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen