370568-2025 - Resultat
Sverige – Hjullastare – Hjullastare med maskinklassning 22.1516 (15t-20t) 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare med maskinklassning 22.1516 (15t-20t) 2025
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar hjullastare med maskinklassning 22.1516 (15t­-20t) till tekniska förvaltningen
Intern identifierare15215
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjullastare med maskinklassning 22.1516 (15t-20t) 2025