2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution
Beskrivning: Upphandlingen avser förpackningsmaterial i form av engångsartiklar samt övriga tillhörande artiklar för matdistribution för storkök. Upphandlingen av Portionsformar för matdistribution och Transporttillbehör
Intern identifierare: KS 2024-00481-4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221130 Matbehållare, 39222000 Produkter för catering, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39222110 Engånsgbestick och -tallrikar, 39310000 Cateringutrustning, 44618000 Lätta behållare, korkar, kapsyler, kar och lock
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000