370669-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Räddningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Internationella Assistanstjänster
Referensnummer: 2.7.5-1934-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75252000 Räddningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Assistanstjänst, försäkringsavdelningen Karlstad, till våra internationella försäkringstagare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66510000 Försäkringar, 75200000 Samhällstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen