370786-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hemtjänst – Hemtjänst
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hemtjänst
Beskrivning: Hemtjänst under dagtid
Intern identifierare: ON/2023:97
Förfarandets viktigaste kännetecken: Alla delar
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hemtjänst