2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsult
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Linköping kommuns behov av upphandlingskonsulter. Upphandlingen är indelad i två anbudsområden Anbudsområde 1: Junior upphandlingskonsultAnbudsområde 2: Senior upphandlingskonsult
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Junior upphandlingskonsult
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129225:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Senior upphandlingskonsult
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129225:Lot:2