2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivenhetskonvertering - Bandvagn
Beskrivning: Drivenhetskonvertering bandvagn. Konvertering från bensinmotor till dieselmotor inklusive byte av växellåda.
Intern identifierare: KOM-420185
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51144000 Installation av fordonsmotorer
Ytterligare klassificering (cpv): 50117100 Ombyggnad av motorfordon, 51142000 Installation av dieselmotorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Motorkonvertering bandvagn. Konvertering från bensinmotor till dieselmotor.
Intern identifierare: Drivenhetskonvertering - Bandvagn