Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätinstallationer
Referensnummer: KS2019/152-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51610000 Installation av datorer och databehandlingsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nätinstallationer till Täby kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72250000 System- och stödtjänster, 72700000 Datanätstjänster