370811-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Geologiska och geofysiska instrument – Complete Digitizer and Seismometer systems
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelComplete Digitizer and Seismometer systems
BeskrivningSwedish Defence Research Agency (FOI) hereby invite tenderers to participate in the procurement of 9-12 complete digitizer and seismometer systems for a new seismic array in Sweden.
Intern identifierareFOI-2025-567
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38200000 Geologiska och geofysiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000