2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal RPA konsulter service och support
Beskrivning: Ramavtal för RPA-konsulter för support och utvecklingsuppdrag för Tyresö kommuns installerade och driftsatta RPA'er, samt flytt av drift och övervakning av förekommande RPA från Tyresös miljö till av leverantörs molntjänst
Intern identifierare: KSUH/2026:8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000