2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pappers- och plastvaror extern remiss
Beskrivning: Upphandlingsavdelningen vid serviceförvaltningen, Region Stockholm, efterfrågar synpunkter inför upphandling av Pappers- och plastvaror 2025
Intern identifierare: SLL760 Remiss
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar