2. Förfarande
Förfarande
Titel: NDS E-511-1 Betongrenovering pråm
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: NDS E-511 Betongrenovering - DIS och avser renovering av en pråm.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262330 Betongreparationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: NDS E-511-1 Betongrenovering pråm