371081-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjutsar till Götene kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjutsar till Götene kommun
BeskrivningUpphandling avseende skolskjutsar till Götene kommun.
Intern identifierare2026/30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000