2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bokbuss barn och ungdomar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en bokbuss inriktad mot barn och ungdomar i Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2025/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144760 Bokbussar
Ytterligare klassificering (cpv): 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bokbuss barn och ungdomar