Upphandlingen omfattar följande: skapande av dokumentlayouter, materialanskaffning, produktion, och distribution av pappersfakturor, e-fakturor och EDI-fakturor och andra kunddokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79571000 Utskick, 79810000 Tryckning, 79992000 Receptionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen