371407-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnvägsmaterial – Upphandling av Rälskontakt och HIS-givare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Rälskontakt och HIS-givare
BeskrivningUpphandling av Rälskontakt samt HIS-givare
Intern identifierareKOM-420787
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34946120 Järnvägsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Rälskontakt och HIS-givare